HABERLER

Üretici Süt Ürünleri, 4. şubesini Çınarlıkapı'da açtı

Üretici Süt Ürünleri, dördüncü şubesini Efendi Mahallesi 61 Sokak N0: 6/A'da (Çınarlıkapı Meydanı) açtı. Üretici Süt Ürünleri 4. şubesinin açılış duasını Akhisar İlçe Müftüsü Yusuf Eviş'in dualarından sonra TBMM KİT Komisyon Başkanı, AK Parti Manisa Milletvekili Uğur Aydemir, Akhisar belediye başkanı Salih Hızlı, AK Parti Akhisar İlçe Başkanı İsmail Hakkı Şenyiğit, İlçe Tarım Müdürü Ahmet Kılıç, İlçe Müftüsü Yusuf Eviş, Ziraat Odası başkanı Ahmet Akbuğa ve işletme sahipleri İbrahim-Bülent Tekatan kardeşler kurdeleyi keserek hizmete açtı. Akhisar Life tanıtım ve reklam organizasyonu tarafından açılışı yapılan Üretici Süt ürünleri 4. şubesi önünde gün boyu lokma döküldü.

Modern ortamda ve hijyenik şartlarda üretimi yapılan süt ve süt ürünlerinin en doğal ve taze bir şekilde tüketiciye sunulması için 4. şubesini Çınarlıkapı'da açan İbrahim-Bülent Tekatan;" 4. şubemizin açılışını yapmaktan dolayı çok mutluyuz. Sizlerinde katılımları açılışımıza renk kattı. Katılımlarınızdan dolayı hepinize teşekkür ediyoruz" dediler.

Açılışta konuşan TBMM KİT Komisyon Başkanı, AK Parti Manisa Milletvekili Uğur Aydemir;" Üretici firmamız üretmiş olduğu ilk elden çiftliğinden elde etmiş olduğu sütleri kendi mandırasında işleyerek, Akhisar’da, Manisa’da ve ülkemizde pazarlayacaklar. Bizler böyle firmalarımızın sayısını artmasını istiyoruz. Hükümet olarak bizler bu tür işletmelere güzel destekler veriyoruz. Üretici firmamızda bu desteklerden faydalanarak en güzel şekilde değerlendirip güzel bir değer oluşturdular. Yatırım yapıp istihdam oluşturdular. Akhisar’ın ve Manisa’nın gelişmesinde katkıda bulundular. Üretici gibi firmalarımız sayesinde ihracatımızı arttıracağız. İhracat yapan firmalarımızı ayrıca destekliyoruz. Bu işletmeyi açan başta İbrahim Bey olmak üzere Bülent beye teşekkür ediyorum. Hayırlı uğurlu olmasını diliyorum" dedi.