HABERLER

Üretici Süt Ürünleri, Franchise Şubesi Salihli'de hizmete açıldı

Üretici Salihli bayisi Akgün Gıda Ltd. Şirketi, Üretici Süt ve Süt Ürünleri şubesinin Franchise'sını olarak Salihli'deki 1. şubesini törenle Salihlilerin hizmetine açtı.
 
Akgün Gıda Ltd. Şirketi, Üretici Süt ve Süt Ürünleri şubesinde Kahvaltılık Sos, Tarhana, Erişte, Helva çeşitleri, Mantı, Beyaz Peynir ve peynir çeşitleri, Höşmerim tatlısı, Bal, Pekmez, Tahin, Reçel,  Biberli Lor, Zeytin çeşitleri, Ezine peyniri, Tulum peyniri, Çiftlikten Günlük Süt ve Gezen Tavuk Yumurtası çeşitleri bulunmaktadır.  
 
Zafer Mahallesi Mühendis Caddesi numara 6'da Franchise olarak Salihli'deki 1. şubesi olan Üretici Süt ve Süt Ürünleri açılış duasını Salihli Müftü vekili Arif Çok'un dualarından sonra AK Parti Salihli İlçe başkanı Selçuk Dinç, Salihli Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İbrahim Yüksel, Salihli Müftü vekili Arif Çok, İşletme sahibi Ekrem Ali Aker, Oğulları Umut, Osman Aker ve Üretici Süt ve Süt Ürünleri İbrahim-Bülent Tekatan kardeşler kurdeleyi keserek hizmete açtılar.  
 
Üretici Süt ve Süt Ürünleri Salihli'deki 1. şubesinin açılış konuşmasını Akgün Gıda Ltd. Şirketi adına Hayriye Aker yaptı. Hayriye Aker;" Bugün  burada Akgün  Gıda Ltd. Şirketinin Üretici Süt ve Süt Ürünleri satış bayisi açılış için toplanmış bulunmaktayız. 19 yılından bugüne kadar Salihliye hizmet veren Akgün Gıda Ltd. Şirketi ve değerli babamız Ekrem Ali Aker’e teşekkür ve minnetlerimizi sunuyoruz. Ayrıca Üretici Süt ve Süt Ürünleri firma sahipleri İbrahim-Bülent-Utkan ve umut Tekatan bey'e de desteklerinden dolayı teşekkürlerimizi sunuyoruz. Dileğimiz Üretici Süt ve Süt Ürünleri bayimizle Salihli'ye iyi bir hizmeti getirmek istiyoruz.. Üretici Süt ve Süt Ürünlerini başta olmak üzere kalite ve taze ürünlerle Salihli’de sizlerin desteği ile güzel bir yer edinmek, Sağlık, kaliteli ve taze ürünlerimizle Salihlilerin karsınızdayız Bol alışverişler, bereketli kazançlar olmak dileğiyle, hepinize katılmalarınızdan dolayı teşekkür ederiz diyerek sözlerine son verdi.
 
Açılışta konuşan AK Parti Salihli İlçe başkanı Selçuk Dinç:" Ekrem Ali Aker ve oğulları Umut-Osman kardeşimize hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. Üretici Süt ve Süt Ürünleri firmamıza Salihli’ye verdiği bu destekten ve güzel mekandan dolayı teşekkür ediyoruz. Akhisarlı firmalar Salihli’nin güzelliğini görüp geliyor. Tekrar hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum” dedi.
Açılışta konuşan Salihli Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İbrahim Yüksel;" Akgün Gıda uzun yıllardır ayakta kalmış uzun soluklu firmalarımızdandır. İşleri gittikçe büyüyen bir konumdadır. Akhisarlı Üretici Süt ve Süt Ürünleri firmamızın ürünlerini pazarlayacak. Ben Üretici Süt ve Süt Ürünleri firmamıza hayırlı olmasını diliyorum. Ülke olarak çok kötü günlerden geçiyoruz ama arada böyle yeni yerler açılınca bunlar bizim umudumuz oluyor. Ben böyle güzel şeylerin Salihli’mizde daha çok olmasını diliyorum. Bu açılan firmamızın Akgün Gıda’ya ve Üretici Süt ve Süt Ürünleri firmamıza ve Salihli halkımıza hayırlı olmasını diliyorum” dedi.
 
Üretici Salihli bayisi Akgün Gıda Ltd. Şirketi, Üretici Süt ve Süt Ürünleri şubesinin açılışına AK Parti Salihli İlçe başkanı Selçuk Dinç, Salihli Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İbrahim Yüksel, Salihli Grup Başkanı Dr. Sezgin Korkmaz, Salihli Sağlık-Sen Temsilcisi Necmettin Bostan, AK Parti Salihli Kadın Kolları başkanı Ülkü Yavuzer, Salihli Müftü vekili Arif Çok, İşletme sahibi Ekrem Ali Aker ve Oğulları Umut, Osman Aker, Salihli Yumurta sahipleri  Mehmet ve Feyami Onuç,  Üretici Süt ve Süt Ürünleri İbrahim-Bülent-Utkan ve Umut Tekatan, eş, dost ve Salihlili vatandaşlar katıldı.
 
Erkan organizasyonu tarafından açılışı yapılan Akgün Gıda Ltd. Şirketi, Üretici Süt ve Süt Ürünleri şubesi önünde gün boyu lokma döküldü.