HABERLER

Üretici Süt ve Süt Ürünleri Saruhanlı şubesi açıldı

Üretici Süt ve Süt Ürünleri Saruhanlı şubesi törenle Saruhanlılı vatandaşların hizmetine açıldı. Üretici Süt ve Süt Ürünleri Saruhanlı şubesinde kahvaltılık Sos, Tarhana, Erişte, Helva çeşitleri, Mantı, Beyaz Peynir ve peynir çeşitleri, Höşmerim tatlısı, Bal, Pekmez, Tahin, Reçel,  Biberli Lor, Zeytin çeşitleri, Ezine peyniri, Tulum peyniri, Çiftlikten Günlük Süt ve Gezen Tavuk Yumurtası çeşitleri bulunmaktadır.      

Akhisar organizasyon tarafından açılışı yapılan Üretici Süt ve Süt Ürünleri Saruhanlı şubesi önünde gün boyu lokma döküldü. Cumhuriyet Mahallesi Atatürk Caddesi numara 1/E'de hizmete giren Üretici Süt ve Süt Ürünleri açılış Süleyman Adıgüzel hocanın duasından sonra Saruhanlı Belediye Başkan yardımcısı Mustafa Ercan Bilgiç, Cumhuriyet Halk Partisi ilçe başkanı Zeki Bilgin, Üretici Süt ve Süt Ürünleri Saruhanlı şube işletmecisi Ali Erat ve Üretici Süt ve Süt Ürünleri sahibi Bülent Tekatan ve eşi Necmiye Tekatan, Umut Tekatan kurdeleyi keserek hizmete açtılar.  

BİLGİÇ; MARKALI MAĞAZALARIN AÇILMASI FAYDALI OLUYOR

Açılışta konuşan Saruhanlı Belediye Başkan yardımcısı Mustafa Ercan Bilgiç:" Üretici firmamızın Saruhanlı’ya böyle güzel bir mağaza kazandırdığı için onlara çok teşekkür ediyorum. Saruhanlı’da yer aldıkları için çok memnunuz. Saruhanlı büyüyor, her mahallesinde ve her sokağında bir esnaf dükkanımız var. Bundan 10-15 sene önce belli caddelerimizde mağazalarımız vardı. Şimdi her bir mahallemizde ve sokağımızda bir dükkan görüyoruz. Saruhanlı’da böyle markalı mağazaların açılması diğer esnaflarımız içinde faydalı oluyor. Ben bu iş yerinin hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. Bol kazanç getirmesini diliyorum” dedi.

Açılışta söz alan CHP Saruhanlı ilçe başkanı Zeki Bilgin; “ Böyle bir durumda, böyle bir konseptte ve cesaretle bu iş yerlerinin açılması büyük onurdur. Tebrik ediyorum. Bol müşteriler diliyorum, hayırlı uğurlu olsun” şeklinde konuştu.